Team

Teatersjef
Anne-Cécile Sibué-Birkeland
annececile@blackbox.no​​

Jørgen Knudsen
jorgen@blackbox.no​​


Administrasjonssjef
Roger Karlsen
roger@blackbox.no​ ​


HR-/lønnsansvarlig
Jan-Inge Haugen (vikar)
janinge@blackbox.no


Produksjonssjef
Karoline Bjune
karoline@blackbox.no


Produksjons- og administrasjonsassistent
Ida Marie Sandvik
idamarie@blackbox.no


Kommunikasjonssjef
Sara Wegge
sara@blackbox.no


Programdramaturg
Elin Amundsen Grinaker
elin@blackbox.no​ ​


Formidlingsansvarlig / Fagprogram
Anna Penkova
anna@blackbox.no​


Billett- og distribusjonsansvarlig
Janne Mikkelsen
billettansvarlig@blackbox.no


Grafisk designer
Kristoffer Busch
kristoffer@blackbox.no


Teknisk sjef
Jean Vincent Kerebel
jv@blackbox.no
Tlf +47 23 40 77 76


Lydmester
Morten Pettersen
mortenlyd@blackbox.no


Scene- og videoansvarlig
Agnar Ribe
agnar@blackbox.no


Barsjef
Morten Kippe
morten@blackbox.no


Frilansteknikere 
Heidi, Jonas, Dorian, Truls, Mohi, Coco & Co.
Tlf. +47 23 40 77 76


Frontlinje / bar
Maren Serine Andersen, Sunniva Lind Høverstad, Ida Holthe Lid, Janne Mikkelsen, Andrea Skotland, Kjersti Aas Stenby, Åsne Storli, Grettir Einarsson, Mohamed Abdirashid Mohamed.

Utvidet team for Oslo Internasjonale Teaterfestival

I forbindelse med Oslo Internasjonale Teaterfestival, utvider vi teamet på Black Box teater.

Produsenter
Andrea Skotland, Ingeborg Husbyn Aarsand

Teknisk sjef (stedsspesifikke forestillinger)
Patrick Wharton